Перейти к содержимому

Тест «Україна Олімпійська»

На 99 чемпіонаті Європи з важкої атлетики збірна України стала найсильнішою на континенті вперше за останні 20 років, і в командному медальному заліку з великих медалей (4 золота, 1 срібло, 1 бронза), і в заліку з урахуванням малих медалей у вправах — ривку та поштовху , де українці здобули 10 золотих, 3 срібних та 4 бронзові нагороди.В якому році проходив 99-й чемпіонат Європи з важкої атлетики?

2021

У 1964 році  в Токіо волейбол розпочав свою  олімпійську  історію. Оберіть Харківського гравця, який двічі став Олімпійським чемпіоном?

Юрій Поярков

Головне досягнення українських спортсменів 2021 року на Чемпіонаті Світу зі спортивної аеробіки у Баку?

срібна медаль у дисципліні » аеростеп»

В якому році в Україні пройшов перший Чемпіонат Украіни по футболу?

1992

В яких роках український боксер Василь Ломаченко вигравав золоті медалі на Олімпійських іграх?

2008 рік, 2012 рік.

В якому виді спорту Яна Клочкова стала олімпійською Чемпіонкою?

плавання

В якому виді спортивних єдиноборств українка Дар’я Білодід стала бронзовою призеркою Олімпійських Ігор?

дзюдо

Хто з українських спортсменок за перемогу на Всесвітніх іграх з пауерліфтингу був удостоєний ордену «За заслуги» ІІІ ступеня, орденів Княгині Ольги, ставши повним кавалером?

ЗМСУ Соловйова Лариса

Скільки разів Віктор Савінов ставав Чемпіоном Світу із самбо?

6

У якому виді легкої атлетики здобула титул Чемпионки Свiту у 2022 роцi Ярослава Магучих?

у стрибках в висоту

У якому місті українська тенiсiстка Элiна Свiтолiна отримала олімпійську бронзову медаль?

В Токио

Хто став першим білим олімпійським Чемпіоном в супертяжких вагах в професійному боксі?